Pokud víš o spolužákovi, kterému je ve škole ubližováno, můžeš zcela anonymně sdělit jméno takové osoby prostřednictvím internetové aplikace a zabránit tak rozvíjející se šikaně na samém začátku. Po kliknutí na odkaz www.nntb.cz, tlačítko JSEM STUDENT a tlačítko VYHLEDEJ ŠKOLU zadej celý název "Základní škola Vsetín, Luh 1544, klikni na tlačítko POKRAČOVAT, vyplň požadované údaje a klikni na ODESLAT. Odpovědné osoby na škole se začnou upozorněním neprodleně zabývat.

 

Schránka důvěry na odkazu

 

SCHRÁNKA DŮVĚRY
Kotva
ZŠ Vsetín, Luh 1544
NEPŘEHLÉDNĚTE
Neváhej! Vyber si zájmový kroužek
6.9.2019

ve školním klubu!

FLORBALOVÁ AKADEMIE ZŠ Vsetín, Luh
5.9.2019

info + přihláška

Vybírejte z pestré nabídky kroužků ŠKOLNÍ DRUŽINY
3.9.2019

školní rok 2019/2020

Plán akcí školní družiny na září
2.9.2019

ZDE

Staň se členem nové FLORBALOVÉ AKADEMIE ZŠ Vsetín, Luh
6.6.2019

info

 
 
Naše florbalová akademie

 
 
Centrum dramatické výchovy

 
 
Bakaláři

 
 
Školní e-mail

 
 
Moodle

 
 
Virtuální prohlídka

 
 
Mapa webu
A
A
A

Florbalový kemp v ZŠ Luh

Vloženo: 17.7.2018 | Zobrazeno: 555x
V prvním červencovém týdnu se uskutečnil v ZŠ Luh Vsetín florbalový kemp pro žáky 2.-5.ročníků základních škol. Pořadatelem byl Školní sportovní klub při ZŠ Luh ve spolupráci se základní školou. Letos se uskutečnil již 13. ročník.

Školní sportovní klub při ZŠ Luh se zabývá podporou vsetínského florbalu dlouhodobě. V období školního vyučování se jedná o pravidelné tréninky přímo v tělocvičně, třídenní soustředění v Brumově, pořádání žákovských turnajů.

Poptávka o účast na kempu byla vysoká, bohužel nemohli být z kapacitních důvodů přijati všichni zájemci. V rámci kempu si hráči především zlepšují fyzickou kondici, na počátku a v závěru všichni projdou fyzickými testy zdatnosti, při tréninkových jednotkách je kladen důraz na techniku a taktiku florbalu. Mohou si vyzkoušet i jiné sportovní aktivity, např. lezení na umělé stěně či bowling. Nechybí zde ale ani zábava – různé hry, opékání špekáčků, přespání v tělocvičně, pohyb v herním centru Džungle. Mladí sportovci mohli své dovednosti ukázat svým blízkým ve čtvrtek večer při „exhibičním“ zápasu přímo v tělocvičně školy. Účast rodičů a dalších příbuzných či přátel byla veliká, zpestřením pro návštěvníky byla střelba na florbalovou branku s bodovanými otvory. Večerní program zahájily mladé sportovkyně z úplně jiné oblasti sportu – z taneční školy ELES Valašské Klobouky, které již dosáhly úspěchu na mezinárodní scéně.

Mladým florbalistům se věnují celoročně trenéři ŠSK a v rámci úzké spolupráce také trenéři Florbalu Vsetín. Florbal Vsetín je sportovní organizací, která má v současné době přes 400 členů, z toho 200 aktivních v devíti kategoriích. Muži za poslední 4 roky dvakrát postoupili, nyní do florbalové divize, ženy hrají 1. ligu, juniorky extraligu, následné žákovské kategorie hrají taktéž velmi dobře. Florbal jako sport je stále relativně mladý, neustále však získává na popularitě. Současná vsetínská základna je velmi dynamická a věříme, že od těch nejmenších bude patřit ke špičkám v tomto sportu.

 

Mgr. Ivana Bednáriková, ZŠ Vsetín, Luh 1544