Pokud víš o spolužákovi, kterému je ve škole ubližováno, můžeš zcela anonymně sdělit jméno takové osoby prostřednictvím internetové aplikace a zabránit tak rozvíjející se šikaně na samém začátku. Po kliknutí na odkaz www.nntb.cz, tlačítko JSEM STUDENT a tlačítko VYHLEDEJ ŠKOLU zadej celý název "Základní škola Vsetín, Luh 1544, klikni na tlačítko POKRAČOVAT, vyplň požadované údaje a klikni na ODESLAT. Odpovědné osoby na škole se začnou upozorněním neprodleně zabývat.

 

Schránka důvěry na odkazu

 

SCHRÁNKA DŮVĚRY
Kotva
NEPŘEHLÉDNĚTE
Vloženo nové učivo pro 1.- 4. roč. od 1.6.-5.6.2020
31.5.2020

ZDE

Jsem deváťák!
11.5.2020

INFO

Bakaláři

Školní e-mail

Moodle

Naše florbalová akademie

Centrum dramatické výchovy

Virtuální prohlídka

Mapa webu
A
A
A

Mgr. Kořenek Petr

Ředitel školy

Telefontel. 734 522 280
E-mailpetr.korenek@skolaluh.cz

Oblasti: Školní poradenské pracoviště, projektová činnost, vnější kontakty, školní klub

V přímé působnosti ředitele: Realizace výkonu činností dle správního řádu Zabezpečuje komplexní přípravu oprav a stavebních investic majetku Strategické činnosti pro další rozvoj organizace včetně zajištění financování. BOZP. Vedení školního klubu.

Mgr. Poláchová Ivana

Zástupce ředitele pro 1. stupeň

Telefontel. 571 431 790
E-mailivana.polachova@skolaluh.cz

Oblasti: zástupce statutárního orgánu, zodpovídá za proces základního vzdělávání, odborné řízení 1. stupně, personalistika, DVPP V přímé působnosti zástupce ředitele: řízení 1. stupně, zajišťuje koordinaci aktivit a spolupráci v oblasti neziskových organizací, personální agendu.

 

Metodické sdružení: předseda

Odborné a metodické práce vztahující se k obsahu a formě výuky

Mgr. Sušňová Eva

Zástupce ředitele pro 2.stupeň

Telefontel. 571 431 790
E-maileva.susnova@skolaluh.cz

V přímé působnosti zástupce ředitele: Zajišťuje organizaci školy, shromažďuje a zpracovává data z dokumentace a evidence za školu, odborně a organizačně řídí 2. stupeň ZŠ, ŠVP

Ing. Mičkalová Dáša

Zástupce ředitele pro ekonomiku a provoz

Telefon571 431 790
E-mailekonom@skolaluh.cz

V přímé působnosti zástupce ředitele: vedení úseku správních zaměstnanců a školní jídelny, zajišťuje správu rozpočtu, finančních fondů a vedení komplexní účetnictví evidence, včetně projektů. Zajišťuje správu majetku a doplňkovou činnost.

Celkem: 4 kontaktů