Pokud víš o spolužákovi, kterému je ve škole ubližováno, můžeš zcela anonymně sdělit jméno takové osoby prostřednictvím internetové aplikace a zabránit tak rozvíjející se šikaně na samém začátku. Po kliknutí na odkaz www.nntb.cz, tlačítko JSEM STUDENT a tlačítko VYHLEDEJ ŠKOLU zadej celý název "Základní škola Vsetín, Luh 1544, klikni na tlačítko POKRAČOVAT, vyplň požadované údaje a klikni na ODESLAT. Odpovědné osoby na škole se začnou upozorněním neprodleně zabývat.

 

Schránka důvěry na odkazu

 

SCHRÁNKA DŮVĚRY
Kotva
ZŠ Vsetín, Luh 1544
NEPŘEHLÉDNĚTE
Neváhej! Vyber si zájmový kroužek
6.9.2019

ve školním klubu!

FLORBALOVÁ AKADEMIE ZŠ Vsetín, Luh
5.9.2019

info + přihláška

Vybírejte z pestré nabídky kroužků ŠKOLNÍ DRUŽINY
3.9.2019

školní rok 2019/2020

Plán akcí školní družiny na září
2.9.2019

ZDE

Staň se členem nové FLORBALOVÉ AKADEMIE ZŠ Vsetín, Luh
6.6.2019

info

 
 
Naše florbalová akademie

 
 
Centrum dramatické výchovy

 
 
Bakaláři

 
 
Školní e-mail

 
 
Moodle

 
 
Virtuální prohlídka

 
 
Mapa webu
A
A
A

Slavnostní rozloučení s deváťáky z Luhu v aule SŠ Kostka

Vloženo: 29.6.2018 | Zobrazeno: 585x
Dne 27. června 2018 v 15 hodin proběhlo v prostorách auly SŠ Kostka slavnostní rozloučení deváťáků se svou „základkou“, které bylo spojeno s předáním vysvědčení a pamětních šerp.

Celé slavnostní odpoledne se neslo v duchu nostalgie a dojetí z posledních strávených chvil, které zahájila studentská hymna, proslov ředitele a pěvecké vystoupení. Následovala vzpomínková videa a prezentace všech čtyř tříd zvlášť s předáním vysvědčení a šerp. Mezi třídami jsme si opět poslechli hezké pěvecké číslo, které spolu s dojmy nenechalo spoustu očí suchých. V závěru slavnostního odpoledne byl pro žáky připraven raut se spoustou dobrot, kde došlo na poslední společné momentky, videa, objetí i slzy.


Letos opouští Základní školu v Luhu 66 žáků úspěšně přijatých na střední školy nejrůznějšího zaměření. Z toho 16 žáků je přijato ke studiu na gymnázium, což je více než polovina běžné třídy a zároveň velice pěkný úspěch naší základní školy.

Milí deváťáci, přejeme Vám v budoucnu hodně zdraví, úspěchů a šťastných chvil. Řečeno slovy p. ředitele Mgr. Petra Kořenka: „Běžte a žijte!“

Mgr. Renata Haplová