Pokud víš o spolužákovi, kterému je ve škole ubližováno, můžeš zcela anonymně sdělit jméno takové osoby prostřednictvím internetové aplikace a zabránit tak rozvíjející se šikaně na samém začátku. Po kliknutí na odkaz www.nntb.cz, tlačítko JSEM STUDENT a tlačítko VYHLEDEJ ŠKOLU zadej celý název "Základní škola Vsetín, Luh 1544, klikni na tlačítko POKRAČOVAT, vyplň požadované údaje a klikni na ODESLAT. Odpovědné osoby na škole se začnou upozorněním neprodleně zabývat.

 

Schránka důvěry na odkazu

 

SCHRÁNKA DŮVĚRY
Kotva
NEPŘEHLÉDNĚTE
Vloženo nové učivo pro 1.- 4. roč. od 1.6.-5.6.2020
31.5.2020

ZDE

Informace pro rodiče
24.5.2020
Vážení rodiče,
od 25.5.2020 začíná pro přihlášené děti školní výuka. Objem učiva bude stejný pro všechny doma i ve škole. Pro děti, které se budou nadále vzdělávat doma, se budeme snažit zachovat videohodiny, během následujícího týdne budete postupně informováni o termínech (pokud dojde ke změně). Výuka Anglického jazyka v 1. a 2. ročnících bude nadále probíhat doma stejným způsobem.
 
Jsem deváťák!
11.5.2020

INFO

Bakaláři

Školní e-mail

Moodle

Naše florbalová akademie

Centrum dramatické výchovy

Virtuální prohlídka

Mapa webu
A
A
A

ZÁPIS DO 1. tříd – OBECNÉ INFORMACE

Vloženo: 26.3.2020 | Zobrazeno: 519x

Ve Vsetíně se po dohodě ředitelů ZŠ stanoví doba zápisu od pondělí 6.dubna do pátku 17. dubna 2020.
Zápis se uskuteční pouze formálně tj. podáním žádosti o přijetí k základnímu vzdělávání bez osobní přítomnosti dětí ve škole.

 

 

JAK PROBĚHNE ZÁPIS NA ZŠ VSETÍN, LUH 1544

1. Proveďte registraci na www.zapis-zs-vsetin.cz

2. Vygenerované formuláře je nutno vytisknout, podepsat a následně doručit do školy jedním z následujících způsobů:
(pozn.: případný tisk žádosti o přijetí nebo odklad lze provést i ve škole – neváhejte nás kontaktovat na mob. 734 522 280 )

  • do datové schránky školy (datová schránka ZŠ LUH  -  7z5gjg2)
  • e-mailem s uznávaným elektronickým podpisem (nelze jen poslat prostý email!) na adresu: skolaluh@skolaluh.cz 
  • poštou - doporučeně
  • osobní podání po telefonické domluvě ( mob. 734 522 280) V případě osobního podání žádosti zákonným zástupcem dítěte bude organizovat škola příjem žádostí tak, aby nedošlo k vyšší koncentraci a pohybu osob v prostorách školy!
  • vhozením do klasické poštovní schránky, která je umístěna venku u vstupu do školy (na adrese Jasenická 1544)


Pokud Vám žádný z uvedených způsobů nevyhovuje, kontaktujte ředitele školy na mob. 734 522 280 a dohodněte postup, případně konzultaci v termínu dle dohody.
Vše pak na základě dokumentů, které si přinesete, připravíme společně.

 

Zápis bude uskutečněn s maximálním využitím v současnosti běžných ICT nástrojů pro distanční komunikaci.  

 

Rodiče, kteří využijí webové stránky www.zapis-zs-vsetin.czmají možnost požádat telefonicky, či emailem a jejich žádost bude vygenerována, vytištěna a připravena k podpisu, kterého se rodiče zúčastní po domluvě za dodržení všech hygienických podmínek platných v den podpisu (toto setkání bude organizováno až po skončení nouzového stavu – 17. 4. 2020).

 

 

Po ukončení mimořádných opatření uspořádá škola setká­ní s našimi budoucími žáky a jejich rodiči zaměřené na seznámení se s prostředím školy, vzdělávacím pro­gramem, učiteli a prostorami školy (motivační část zápisu).

Už se na Vás nesmírně těšíme! 

  •  Zastupuje-li dítě jiná osoba než jeho zákonný zástupce, je nezbytné, aby doložila své oprávnění dítě zastupovat.

 

  •  V případě využití bezkontaktního způsobu přihlášení dítěte k zápisu je potřeba údaje v přihlášce doložit kopií rodného listu dítěte a doložením vyplněného vzorového souhlasu s tímto zpracováním osobních údajů. Každá škola garantuje, že kopie rodného listu dítěte bude použita výlučně za účelem ověření totožnosti dítěte v řízení o přijetí dítěte do základního vzdělávání. Ihned po ověření údajů v přihlášce škola uvedené dokumenty skartuje.

 

  • Využije-li zákonný zástupce bezkontaktní způsob přihlášení bez doložení uvedených dokladů, bude vyzván k doplnění či předložení těchto dokladů osobně k nahlédnutí. Zákonný zástupce není povinen využít bezkontaktní způsob přihlášení.

 

  •  Nevyužije-li zákonný zástupce bezkontaktní způsob přihlášení, bude muset podat přihlášku osobně předáním ve škole s tím, že rodný list dítěte a občanský průkaz zákonného zástupce bude muset předložit k nahlédnutí pro účely ověření údajů v přihlášce.

 

  • V případě žádosti o odklad povinné školní docházky budou rodiče postupovat obdobně s tím, že nemusí vyplňovat dotazník pro rodiče žáka 1. ročníku. Zprávu ze školského poradenského zařízení (PPP/SPC) a od pediatra vhodí spolu s žádostí o OPŠD do schránky. Pokud nebudou mít tyto dokumenty fyzicky k dispozici v době zápisu, učinili by tak v běžném termínu, tj. do 31. 5. 2020.

 

 

Správní řízení bude probíhat ve dnech 20. – 22. 4. 2020.

 

Rozhodnutí o přijetí bude vyvěšeno 22. 4. 2020 na úřední desce (v případě nenadálých událostí bude upřesněno).

Více informací o zápisu (oficiální znění) naleznete zde (Velikost: 18.09 kB)

 

 

 

Moc se na Vás těšíme v prostředí naší krásné a vybavené školy se skvělým zázemím a lidmi.

 

V případě nejasností Vám rádi poradíme na tel. 571 431 790 (kancelář školy) nebo mob. 734 522 280 (ředitel školy).

Spolu to zvládneme!