Pokud víš o spolužákovi, kterému je ve škole ubližováno, můžeš zcela anonymně sdělit jméno takové osoby prostřednictvím internetové aplikace a zabránit tak rozvíjející se šikaně na samém začátku. Po kliknutí na odkaz www.nntb.cz, tlačítko JSEM STUDENT a tlačítko VYHLEDEJ ŠKOLU zadej celý název "Základní škola Vsetín, Luh 1544, klikni na tlačítko POKRAČOVAT, vyplň požadované údaje a klikni na ODESLAT. Odpovědné osoby na škole se začnou upozorněním neprodleně zabývat.

 

Schránka důvěry na odkazu

 

SCHRÁNKA DŮVĚRY
Kotva
NEPŘEHLÉDNĚTE
Vloženo nové učivo pro 1.- 4. roč. od 1.6.-5.6.2020
31.5.2020

ZDE

Jsem deváťák!
11.5.2020

INFO

Bakaláři

Školní e-mail

Moodle

Naše florbalová akademie

Centrum dramatické výchovy

Virtuální prohlídka

Mapa webu
A
A
A

„Koulelo se, koulelo“ v 7.B :)

Vloženo: 25.6.2019 | Zobrazeno: 397x
V pondělí 24. 6. 2019 jsme se v rámci pobytu v přírodě seznámili na 4 stanovištích s problematikou člověka v tísni – v rámci tohoto tematického dne jsme si zopakovali například možnosti přenášení raněného, stabilizovanou polohu při úrazu, „živou berlu“, obvazové techniky u raněných, fixaci zlomenin a taktéž znalost dopravních značek.

Poté jsme se přesunuli do kuželny na Ohradu, kde jsme tu s větší - tu s menší vervou hráli kuželky  a „při koulení“ jsme se zároveň skryli před silným sluníčkem, což bylo zároveň i příjemné.

Sportovní dopoledne jsme zakončili výbornou točenou zmrzlinou, procházkou lesem a prohlídkou trailové trati. Pak už jsme se těšili jen na výborný oběd.:-).

Mgr. Renata Haplová, foto Nikola Šturalová