Pokud víš o spolužákovi, kterému je ve škole ubližováno, můžeš zcela anonymně sdělit jméno takové osoby prostřednictvím internetové aplikace a zabránit tak rozvíjející se šikaně na samém začátku. Po kliknutí na odkaz www.nntb.cz, tlačítko JSEM STUDENT a tlačítko VYHLEDEJ ŠKOLU zadej celý název "Základní škola Vsetín, Luh 1544, klikni na tlačítko POKRAČOVAT, vyplň požadované údaje a klikni na ODESLAT. Odpovědné osoby na škole se začnou upozorněním neprodleně zabývat.

 

Schránka důvěry na odkazu

 

SCHRÁNKA DŮVĚRY
Kotva
ZŠ Vsetín, Luh 1544
NEPŘEHLÉDNĚTE
Neváhej! Vyber si zájmový kroužek
6.9.2019

ve školním klubu!

FLORBALOVÁ AKADEMIE ZŠ Vsetín, Luh
5.9.2019

info + přihláška

Vybírejte z pestré nabídky kroužků ŠKOLNÍ DRUŽINY
3.9.2019

školní rok 2019/2020

Plán akcí školní družiny na září
2.9.2019

ZDE

Staň se členem nové FLORBALOVÉ AKADEMIE ZŠ Vsetín, Luh
6.6.2019

info

 
 
Naše florbalová akademie

 
 
Centrum dramatické výchovy

 
 
Bakaláři

 
 
Školní e-mail

 
 
Moodle

 
 
Virtuální prohlídka

 
 
Mapa webu
A
A
A

Osmáci na Úřadě práce

Vloženo: 18.6.2019 | Zobrazeno: 275x
Ještě před koncem školního roku navštívili žáci 8. ročníku vsetínský Úřad práce, kde se jim věnovaly pracovnice Informačního a poradenského střediska pro volbu povolání.

Cílem besedy bylo, aby děti již před prázdninami začaly zodpovědně přemýšlet o volbě vhodné střední školy, která je čeká v následujícím školním roce. Při výběru SŠ je mj. nutné zohledňovat zájmy, schopnosti, známky i zdravotní stav dítěte. Žáci se seznámili s jednotlivými možnostmi, které při výběru střední školy mají, mohli si prohlédnout informace o různých zaměstnáních, středních i vysokých školách, zvážit různá kritéria výběru. Vyzkoušeli si také krátký test, v němž jim vyšlo, na jaký obor by se nejspíše hodili.

Na konci besedy si děti do třídního stromu zapsaly, na jaký obor by se chtěly příští rok hlásit. Strom budeme mít ve třídě a bude možné tuto volbu upravovat.

Jednalo se o jednu z řady akcí, kterými naše škola podporuje dobrou volbu povolání našich žáků.

Více informací o IPS Vsetín zde. Je možné se zde objednat na podrobnější test k volbě povolání (s následnou konzultací).

Mgr. Petra Janošíková