Pokud víš o spolužákovi, kterému je ve škole ubližováno, můžeš zcela anonymně sdělit jméno takové osoby prostřednictvím internetové aplikace a zabránit tak rozvíjející se šikaně na samém začátku. Po kliknutí na odkaz www.nntb.cz, tlačítko JSEM STUDENT a tlačítko VYHLEDEJ ŠKOLU zadej celý název "Základní škola Vsetín, Luh 1544, klikni na tlačítko POKRAČOVAT, vyplň požadované údaje a klikni na ODESLAT. Odpovědné osoby na škole se začnou upozorněním neprodleně zabývat.

 

Schránka důvěry na odkazu

 

SCHRÁNKA DŮVĚRY
Kotva
ZŠ Vsetín, Luh 1544
NEPŘEHLÉDNĚTE
Vloženo nové učivo pro 1.- 4. ročník OD 30.3. - 3.4.2020
27.3.2020

zde

Informace vedení školy
16.3.2020

Z DŮVODU MIMOŘÁDNÝCH OPATŘENÍ PROTI ŠÍŘENÍ ONEMOCNĚNÍ COVID - 19 SE ÚŘEDNÍ HODINY OD 16.03.2020 RUŠÍ!!

Provoz kanceláře školy pro veřejnost po dobu uzavření školy
10.3.2020

PO - PÁ  11,00 -12,00 13,30-14,30 (mimo uvedenou dobu po objednání)

Prosím, sledujte webové stránky školy a města: www.skolaluh.czwww.mestovsetin.cz. I nadále jsme dostupní na e-mailu skolaluh@skolaluh.cz , příp. na telefonním čísle 733 678 010 (v pracovní dny v době od 08,00-14,00)

Informace vedení školy
9.3.2020

Vážení rodiče, vzhledem k nepředvídatelnému vývoji epidemiologické situace rozhodlo vedení školy o těchto změnách:

· akce ŠKOLNÍ KARNEVAL bude přesunuta na pozdější termín, o kterém budete s dostatečným předstihem informováni

Děkujeme za pochopení.

Karneval na zámku
28.2.2020

INFO

Plán školní družiny na měsíc únor
24.1.2020

zde

Předškolní šikulky ze školky v ZŠ Vsetín, Luh
15.1.2020

INFO + PŘIHLÁŠKA

Kalendář deváťáka!!
20.11.2019

zde

Informace ředitele školy
4.11.2019

S platností od 9.10.2019 byl zakázán pohyb cizích osob po areálu Základní školy Vsetín, Luh. vice zde

 
 
Bakaláři

 
 
Školní e-mail

 
 
Moodle

 
 
Naše florbalová akademie

 
 
Centrum dramatické výchovy

 
 
Virtuální prohlídka

 
 
Mapa webu
A
A
A

Velká letní olympiáda malých aneb I.LUHÁCKÉ OLYMPIJSKÉ HRY

Vloženo: 6.5.2017 | Autor: admin | Zobrazeno: 516x | Upraveno: 6.5.2017 | Upravil: admin
Školní sportovní klub ve spolupráci s pedagogy Základní školy Vsetín, Luh připravil pro žáky na závěr školního roku velké sportovní klání.

Tato akce byla pořádána na počest 700 let založení města Vsetína. Motivací k co nejlepším výkonům a sportovnímu chování v duchu fair play byla nadcházející letní olympiáda. 
 Samotnému sportovnímu klání ale předcházela důkladná příprava a řada jiných akcí. Žáci 2.st. změřili své síly v duchu olympiády počátkem května. Na 1.stupni probíhala již v průběhu května projektová výuka zaměřená na rozvoj komunikativních dovedností, na vzájemnou spolupráci, respektování druhých, poznávání cizích národů, jazyků a kultur. Žáci byli rozděleni do 12 skupin (států) tak, aby ve všech byli zastoupeni prvňáci až páťáci a vytvořili tak věkově různorodé pracovní kolektivy. V určených dnech společně pracovali na prezentaci svého státu, určovali, kdo v jakých disciplínách bude závodit atd. Předposlední školní pátek se všichni účastníci olympiády sešli na školním dvoře, kde své státy postupně představovali. Samozřejmě nechyběly vlajky států, informační tabule, slyšeli jsme zdravice v cizích jazycích a motivační pokřiky sportovců.
V pondělí ráno konečně nastal okamžik slavnostního zahájení olympiády. Na školní hřiště před nastoupené státy napochodovali vlajkonoši s olympijskou vlajkou, pan ředitel malým sportovcům předříkával olympijský slib a za zvuků olympijské hymny byla vztyčena vlajka a zapálen oheň. Celé dva dny probíhaly sportovní soutěže buď v tradičním stylu (např.atletika, kolektivní sporty, plavání) nebo se sportovci mohli zapojit do méně tradičních sportů ( balanční plocha, ringo cesta, běh do schodů aj.) Závěrečnou disciplínou byl štafetový běh všech států a všech účastníků a ten mohl také zamíchat celkovým pořadím. Na závěr celé této akce byli odměněni diplomem, sladkou medailí a drobnými cenami vždy tři nejlepší sportovci v každé disciplíně a v celkovém pořadí tři nejlepší státy. Za zvuků olympijské hymny vlajkonoši odnesli vlajku, byl uhašen olympijský oheň a věříme, že alespoň v koutku duše bylo všem líto, že I. Luhácké olympijské hry byly prohlášeny za ukončené.
Poděkování za tuto vydařenou akci patří všem nadšencům z řad pedagogů a trenérů Školního sportovního klubu v aktivním i důchodovém věku, za finanční podporu ŠSK a SRPŠ při ZŠ Vsetín, Luh a městu Vsetín.

                                                         Mgr. Ivana Bednáriková, zástupce ředitele školy