Pokud víš o spolužákovi, kterému je ve škole ubližováno, můžeš zcela anonymně sdělit jméno takové osoby prostřednictvím internetové aplikace a zabránit tak rozvíjející se šikaně na samém začátku. Po kliknutí na odkaz www.nntb.cz, tlačítko JSEM STUDENT a tlačítko VYHLEDEJ ŠKOLU zadej celý název "Základní škola Vsetín, Luh 1544, klikni na tlačítko POKRAČOVAT, vyplň požadované údaje a klikni na ODESLAT. Odpovědné osoby na škole se začnou upozorněním neprodleně zabývat.

 

Schránka důvěry na odkazu

 

SCHRÁNKA DŮVĚRY
Kotva
ZŠ Vsetín, Luh 1544
NEPŘEHLÉDNĚTE
Neváhej! Vyber si zájmový kroužek
6.9.2019

ve školním klubu!

FLORBALOVÁ AKADEMIE ZŠ Vsetín, Luh
5.9.2019

info + přihláška

Vybírejte z pestré nabídky kroužků ŠKOLNÍ DRUŽINY
3.9.2019

školní rok 2019/2020

Plán akcí školní družiny na září
2.9.2019

ZDE

Staň se členem nové FLORBALOVÉ AKADEMIE ZŠ Vsetín, Luh
6.6.2019

info

 
 
Naše florbalová akademie

 
 
Centrum dramatické výchovy

 
 
Bakaláři

 
 
Školní e-mail

 
 
Moodle

 
 
Virtuální prohlídka

 
 
Mapa webu
A
A
A

Velká letní olympiáda malých aneb I.LUHÁCKÉ OLYMPIJSKÉ HRY

Vloženo: 6.5.2017 | Autor: admin | Zobrazeno: 451x | Upraveno: 6.5.2017 | Upravil: admin
Školní sportovní klub ve spolupráci s pedagogy Základní školy Vsetín, Luh připravil pro žáky na závěr školního roku velké sportovní klání.

Tato akce byla pořádána na počest 700 let založení města Vsetína. Motivací k co nejlepším výkonům a sportovnímu chování v duchu fair play byla nadcházející letní olympiáda. 
 Samotnému sportovnímu klání ale předcházela důkladná příprava a řada jiných akcí. Žáci 2.st. změřili své síly v duchu olympiády počátkem května. Na 1.stupni probíhala již v průběhu května projektová výuka zaměřená na rozvoj komunikativních dovedností, na vzájemnou spolupráci, respektování druhých, poznávání cizích národů, jazyků a kultur. Žáci byli rozděleni do 12 skupin (států) tak, aby ve všech byli zastoupeni prvňáci až páťáci a vytvořili tak věkově různorodé pracovní kolektivy. V určených dnech společně pracovali na prezentaci svého státu, určovali, kdo v jakých disciplínách bude závodit atd. Předposlední školní pátek se všichni účastníci olympiády sešli na školním dvoře, kde své státy postupně představovali. Samozřejmě nechyběly vlajky států, informační tabule, slyšeli jsme zdravice v cizích jazycích a motivační pokřiky sportovců.
V pondělí ráno konečně nastal okamžik slavnostního zahájení olympiády. Na školní hřiště před nastoupené státy napochodovali vlajkonoši s olympijskou vlajkou, pan ředitel malým sportovcům předříkával olympijský slib a za zvuků olympijské hymny byla vztyčena vlajka a zapálen oheň. Celé dva dny probíhaly sportovní soutěže buď v tradičním stylu (např.atletika, kolektivní sporty, plavání) nebo se sportovci mohli zapojit do méně tradičních sportů ( balanční plocha, ringo cesta, běh do schodů aj.) Závěrečnou disciplínou byl štafetový běh všech států a všech účastníků a ten mohl také zamíchat celkovým pořadím. Na závěr celé této akce byli odměněni diplomem, sladkou medailí a drobnými cenami vždy tři nejlepší sportovci v každé disciplíně a v celkovém pořadí tři nejlepší státy. Za zvuků olympijské hymny vlajkonoši odnesli vlajku, byl uhašen olympijský oheň a věříme, že alespoň v koutku duše bylo všem líto, že I. Luhácké olympijské hry byly prohlášeny za ukončené.
Poděkování za tuto vydařenou akci patří všem nadšencům z řad pedagogů a trenérů Školního sportovního klubu v aktivním i důchodovém věku, za finanční podporu ŠSK a SRPŠ při ZŠ Vsetín, Luh a městu Vsetín.

                                                         Mgr. Ivana Bednáriková, zástupce ředitele školy