Pokud víš o spolužákovi, kterému je ve škole ubližováno, můžeš zcela anonymně sdělit jméno takové osoby prostřednictvím internetové aplikace a zabránit tak rozvíjející se šikaně na samém začátku. Po kliknutí na odkaz www.nntb.cz, tlačítko JSEM STUDENT a tlačítko VYHLEDEJ ŠKOLU zadej celý název "Základní škola Vsetín, Luh 1544, klikni na tlačítko POKRAČOVAT, vyplň požadované údaje a klikni na ODESLAT. Odpovědné osoby na škole se začnou upozorněním neprodleně zabývat.

 

Schránka důvěry na odkazu

 

SCHRÁNKA DŮVĚRY
Kotva
ZŠ Vsetín, Luh 1544
NEPŘEHLÉDNĚTE
Neváhej! Vyber si zájmový kroužek
6.9.2019

ve školním klubu!

FLORBALOVÁ AKADEMIE ZŠ Vsetín, Luh
5.9.2019

info + přihláška

Vybírejte z pestré nabídky kroužků ŠKOLNÍ DRUŽINY
3.9.2019

školní rok 2019/2020

Plán akcí školní družiny na září
2.9.2019

ZDE

Staň se členem nové FLORBALOVÉ AKADEMIE ZŠ Vsetín, Luh
6.6.2019

info

 
 
Naše florbalová akademie

 
 
Centrum dramatické výchovy

 
 
Bakaláři

 
 
Školní e-mail

 
 
Moodle

 
 
Virtuální prohlídka

 
 
Mapa webu
A
A
A

Zábavou k poznání

Vloženo: 6.5.2017 | Autor: admin | Zobrazeno: 402x | Upraveno: 6.5.2017 | Upravil: admin
Poměrně netradičním způsobem oslavovali žáci 1.stupně v ZŠ Vsetín, Luh Den dětí. Hlavní motto akce : „ Starejme se o naši Zemi, aby se nám na ní dobře žilo! Nebuďme lhostejní!“

Jsme škola zapojená do sítě Zdravých škol, děti vedeme po celý školní rok ke zdravému životnímu stylu a k ochraně životního prostředí. Poslední květnové páteční dopoledne bylo věnováno projektu, který se zabýval problematikou třídění odpadu. A protože to byla i oslava Dne dětí a stále platí „školou hrou“, byly pro děti připraveny netradiční sportovní disciplíny. Jednotlivé třídy musely navštívit 12 stanovišť, na kterých plnily zábavnou formou připravené úkoly. Ovšem místo sportovního nářadí a náčiní se používaly různé druhy odpadů. Například prolézačka byla vytvořena z pet láhví natažených na provázcích, pyramidy se stavěly z krabic od mléka, na tyče se navlékaly láhve od jogurtových nápojů a závodilo se, kdo je odhodí nejdále atd. Cílem nebyla však jen zábava, ale i poučení. Děti určovaly druhy odpadů a poté je správně třídily do připravených nádob. Nejvíce se ale těšily na stanoviště, kde bylo přistaveno auto z Technických služeb Vsetín. Jejich pracovníci dětem ukázali obsluhu takového vozu, jakým způsobem se do něj slisovává odpad a jak se s ním nakládá dále. Vydařené dopoledne bylo ukázkou toho, že i nezábavné věci se dají dělat zábavně. Poděkování patří nejen paní učitelkám - organizátorkám celého projektu, ale i zaměstnancům Technických služeb Vsetín, kteří měli velký podíl na tom, že akce byl úspěšná a zajímavá.
                                                                                          Mgr. Ivana Bednáriková