Pokud víš o spolužákovi, kterému je ve škole ubližováno, můžeš zcela anonymně sdělit jméno takové osoby prostřednictvím internetové aplikace a zabránit tak rozvíjející se šikaně na samém začátku. Po kliknutí na odkaz www.nntb.cz, tlačítko JSEM STUDENT a tlačítko VYHLEDEJ ŠKOLU zadej celý název "Základní škola Vsetín, Luh 1544, klikni na tlačítko POKRAČOVAT, vyplň požadované údaje a klikni na ODESLAT. Odpovědné osoby na škole se začnou upozorněním neprodleně zabývat.

 

Schránka důvěry na odkazu

 

SCHRÁNKA DŮVĚRY
Kotva
NEPŘEHLÉDNĚTE
Vloženo nové učivo pro 1.- 4. roč. od 25.5.-29.5.2020
24.5.2020

zde

Informace pro rodiče
24.5.2020
Vážení rodiče,
od 25.5.2020 začíná pro přihlášené děti školní výuka. Objem učiva bude stejný pro všechny doma i ve škole. Pro děti, které se budou nadále vzdělávat doma, se budeme snažit zachovat videohodiny, během následujícího týdne budete postupně informováni o termínech (pokud dojde ke změně). Výuka Anglického jazyka v 1. a 2. ročnících bude nadále probíhat doma stejným způsobem.
 
Jsem deváťák!
11.5.2020

INFO

Bakaláři

Školní e-mail

Moodle

Naše florbalová akademie

Centrum dramatické výchovy

Virtuální prohlídka

Mapa webu
A
A
A

Další ročník English Listener úspěšně za námi

Vloženo: 24.6.2019 | Zobrazeno: 484x
Na naší škole proběhla v úterý 18.6.2019 soutěž v anglickém jazyce „English Listener“.

Zúčastnili se jí žáci 6. až 9. ročníků naší školy, kteří měli zájem a chuť změřit si své síly se svými vrstevníky. Poslechli si videa z oblasti sportu, záchranného systému a také z oblasti TV průmyslu v Británii.

Cílem bylo zvýšit a potvrdit jazykovou úroveň žáků v této oblasti. Žáci se poprali s náročným poslechem bravurně. Přes 32 účastníků bylo náležitě odměněno.

Děkuji také za příspěvek na odměny SRPŠ a ČPZP.

Budeme se těšit na následující ročník soutěže zase za rok a pro 8. a 9. ročníky připravíme ještě obtížnější poslech.

Mgr. Sylva Šuláková, ZŠ VSETÍN, LUH 1544