Pokud víš o spolužákovi, kterému je ve škole ubližováno, můžeš zcela anonymně sdělit jméno takové osoby prostřednictvím internetové aplikace a zabránit tak rozvíjející se šikaně na samém začátku. Po kliknutí na odkaz www.nntb.cz, tlačítko JSEM STUDENT a tlačítko VYHLEDEJ ŠKOLU zadej celý název "Základní škola Vsetín, Luh 1544, klikni na tlačítko POKRAČOVAT, vyplň požadované údaje a klikni na ODESLAT. Odpovědné osoby na škole se začnou upozorněním neprodleně zabývat.

 

Schránka důvěry na odkazu

 

SCHRÁNKA DŮVĚRY
Kotva
NEPŘEHLÉDNĚTE
Vloženo nové učivo pro 1.- 4. roč. od 1.6.-5.6.2020
31.5.2020

ZDE

Jsem deváťák!
11.5.2020

INFO

Bakaláři

Školní e-mail

Moodle

Naše florbalová akademie

Centrum dramatické výchovy

Virtuální prohlídka

Mapa webu
A
A
A

„Cirkus na ZŠ VSETÍN, LUH aneb žonglování s klaunem“

Vloženo: 9.5.2019 | Zobrazeno: 512x
Poslední dubnový pátek přijal naše pozvání lektor žonglování pan Jiří Sadila, který se s námi podělil o své dlouholeté zkušenosti v oblasti Social Circus activities – tzv. nový cirkus.

Nejen že nám předvedl své žonglérské schopnosti, při kterých na nás dýchla cirkusová atmosféra, ale děti aktivně zapojil do akce a žonglování si mohly sami vyzkoušet.

Školní hřiště ZŠ VSETÍN, LUH bylo zaplaveno množstvím pomůcek – kruhy, míčky, šátky, talíři, diaboly, flowersticks, trubky. Udržení rovnováhy trénovaly děti na mini tříkolce, jednokole, skákací tyči či pedalu. Neodolaly ani paní vychovatelky a s elánem se zapojily do nácviku.

Zážitkové odpoledne přineslo všem radost, trénink rovnováhy a koncentrace, vytrvalost a hlavně smysluplné trávení volného času.

Naďa Dorňáková

ZŠ Vsetín, Luh 1544