Pokud víš o spolužákovi, kterému je ve škole ubližováno, můžeš zcela anonymně sdělit jméno takové osoby prostřednictvím internetové aplikace a zabránit tak rozvíjející se šikaně na samém začátku. Po kliknutí na odkaz www.nntb.cz, tlačítko JSEM STUDENT a tlačítko VYHLEDEJ ŠKOLU zadej celý název "Základní škola Vsetín, Luh 1544, klikni na tlačítko POKRAČOVAT, vyplň požadované údaje a klikni na ODESLAT. Odpovědné osoby na škole se začnou upozorněním neprodleně zabývat.

 

Schránka důvěry na odkazu

 

SCHRÁNKA DŮVĚRY
Kotva
ZŠ Vsetín, Luh 1544
NEPŘEHLÉDNĚTE
Neváhej! Vyber si zájmový kroužek
6.9.2019

ve školním klubu!

FLORBALOVÁ AKADEMIE ZŠ Vsetín, Luh
5.9.2019

info + přihláška

Vybírejte z pestré nabídky kroužků ŠKOLNÍ DRUŽINY
3.9.2019

školní rok 2019/2020

Plán akcí školní družiny na září
2.9.2019

ZDE

Staň se členem nové FLORBALOVÉ AKADEMIE ZŠ Vsetín, Luh
6.6.2019

info

 
 
Naše florbalová akademie

 
 
Centrum dramatické výchovy

 
 
Bakaláři

 
 
Školní e-mail

 
 
Moodle

 
 
Virtuální prohlídka

 
 
Mapa webu
A
A
A

Projekt Křižovatky a VII.B

Vloženo: 13.6.2018 | Zobrazeno: 485x
Ve druhém pololetí se naše třída zúčastnila pilotního projektu s nízkoprahovým centrem pro mládež Archa. Celý projekt nesl název Křižovatky a byl ve znamení zlepšení vztahů a komunikace ve třídě.

Každý měsíc za námi přišli odborní lektoři, kteří si přichystali dvouhodinový blok plný aktivit a her zaměřených na rozvoj komunikace, spolupráce, vzájemných vztahů ve třídě. Každý žák si měl uvědomit své výjimečné postavení ve třídě a také, jak on sám ovlivňuje celý kolektiv a naopak, jak kolektiv ovlivňuje jeho.

Zjistili jsme, že u nás ve třídě občas vázne spolupráce, občas máme obavy vyjádřit své názory před druhými. Také jsme zjistili, jak s tím bojovat. Na závěr nás čeká zakončení celého projektu na zahradě centra Archa, kde celý projekt s lektory zhodnotíme. Už teď ale splnil svůj účel, něco jsme si odnesli, nad něčím jsme se zamysleli a něco změníme.

Mgr. Jana Hašová