Pokud víš o spolužákovi, kterému je ve škole ubližováno, můžeš zcela anonymně sdělit jméno takové osoby prostřednictvím internetové aplikace a zabránit tak rozvíjející se šikaně na samém začátku. Po kliknutí na odkaz www.nntb.cz, tlačítko JSEM STUDENT a tlačítko VYHLEDEJ ŠKOLU zadej celý název "Základní škola Vsetín, Luh 1544, klikni na tlačítko POKRAČOVAT, vyplň požadované údaje a klikni na ODESLAT. Odpovědné osoby na škole se začnou upozorněním neprodleně zabývat.

 

Schránka důvěry na odkazu

 

SCHRÁNKA DŮVĚRY
Kotva
NEPŘEHLÉDNĚTE
Vloženo nové učivo pro 1.- 4. roč. od 25.5.-29.5.2020
24.5.2020

zde

Informace pro rodiče
24.5.2020
Vážení rodiče,
od 25.5.2020 začíná pro přihlášené děti školní výuka. Objem učiva bude stejný pro všechny doma i ve škole. Pro děti, které se budou nadále vzdělávat doma, se budeme snažit zachovat videohodiny, během následujícího týdne budete postupně informováni o termínech (pokud dojde ke změně). Výuka Anglického jazyka v 1. a 2. ročnících bude nadále probíhat doma stejným způsobem.
 
Jsem deváťák!
11.5.2020

INFO

Bakaláři

Školní e-mail

Moodle

Naše florbalová akademie

Centrum dramatické výchovy

Virtuální prohlídka

Mapa webu
A
A
A

Základní škola Vsetín, Luh 1544 přijímá pro školní rok 2018/2019 do 1. ročníku žáky s vadami řeči

Vloženo: 1.3.2018 | Zobrazeno: 880x
Do třídy pro žáky s vadami řeči budou žáci zařazeni na základě doporučení příslušného speciálně pedagogického centra (SPC).

  

Do třídy pro žáky s vadami řeči budou žáci zařazeni na základě doporučení příslušného speciálně pedagogického centra (SPC). Jedná se především o děti, které docházely do logopedické třídy MŠ a jejich artikulace a komunikační dovednosti nejsou ještě správné nebo mají těžší vady řeči. Žáci se budou vzdělávat podle školního vzdělávacího programu pro základní vzdělávání „Zdravá škola – škola pro všechny“. Výuka bude vedena učitelem se zaměřením na odbornou logopedickou péči.

 

Žákům nabízíme:   

·         metodu „dobrého startu“

·         individuální přístup v menším kolektivu

·         intenzivní logopedickou péči

·         systém podpůrných opatření ke kompenzaci vady

 

 

Bližší informace u ředitele školy – 571 431 790