Pokud víš o spolužákovi, kterému je ve škole ubližováno, můžeš zcela anonymně sdělit jméno takové osoby prostřednictvím internetové aplikace a zabránit tak rozvíjející se šikaně na samém začátku. Po kliknutí na odkaz www.nntb.cz, tlačítko JSEM STUDENT a tlačítko VYHLEDEJ ŠKOLU zadej celý název "Základní škola Vsetín, Luh 1544, klikni na tlačítko POKRAČOVAT, vyplň požadované údaje a klikni na ODESLAT. Odpovědné osoby na škole se začnou upozorněním neprodleně zabývat.

 

Schránka důvěry na odkazu

 

SCHRÁNKA DŮVĚRY
Kotva
ZŠ Vsetín, Luh 1544
NEPŘEHLÉDNĚTE
Neváhej! Vyber si zájmový kroužek
6.9.2019

ve školním klubu!

FLORBALOVÁ AKADEMIE ZŠ Vsetín, Luh
5.9.2019

info + přihláška

Vybírejte z pestré nabídky kroužků ŠKOLNÍ DRUŽINY
3.9.2019

školní rok 2019/2020

Plán akcí školní družiny na září
2.9.2019

ZDE

Staň se členem nové FLORBALOVÉ AKADEMIE ZŠ Vsetín, Luh
6.6.2019

info

 
 
Naše florbalová akademie

 
 
Bakaláři

 
 
Školní e-mail

 
 
Moodle

 
 
Virtuální prohlídka

 
 
Mapa webu
A
A
A

Nová soutěž - O valašský frgál

Vloženo: 8.11.2017 | Zobrazeno: 1389x
V hodinách českého jazyka se během měsíce listopadu více zaměřujeme na náš region - valašské nářečí, folklór, ústní lidovou slovesnost našeho kraje. Vyhlašujeme proto školní literární soutěž, kterou jsme nazvali O valašský frgál.

Rádi bychom, aby se děti více zajímaly o život okolo, o historii své rodiny, aby vyposlechly příběhy svých rodičů, prarodičů, známých, také mohou napsat, co samy zažily. Vše by mělo být úzce spjato s naším krajem, napsáno "po našem" - ve valašském nářečí, o které by se děti měly alespoň pokusit. I s tím mohou pomoci zkušenější rodinní příslušníci. V této době není na vyprávění v rodinách čas. Tato soutěž může být  dobrým důvodem, proč si jej najít.

Mgr. Martina Blažková