Pokud víš o spolužákovi, kterému je ve škole ubližováno, můžeš zcela anonymně sdělit jméno takové osoby prostřednictvím internetové aplikace a zabránit tak rozvíjející se šikaně na samém začátku. Po kliknutí na odkaz www.nntb.cz, tlačítko JSEM STUDENT a tlačítko VYHLEDEJ ŠKOLU zadej celý název "Základní škola Vsetín, Luh 1544, klikni na tlačítko POKRAČOVAT, vyplň požadované údaje a klikni na ODESLAT. Odpovědné osoby na škole se začnou upozorněním neprodleně zabývat.

 

Schránka důvěry na odkazu

 

SCHRÁNKA DŮVĚRY
Kotva
NEPŘEHLÉDNĚTE
Vloženo nové učivo pro 1.- 4. roč. od 25.5.-29.5.2020
24.5.2020

zde

Informace pro rodiče
24.5.2020
Vážení rodiče,
od 25.5.2020 začíná pro přihlášené děti školní výuka. Objem učiva bude stejný pro všechny doma i ve škole. Pro děti, které se budou nadále vzdělávat doma, se budeme snažit zachovat videohodiny, během následujícího týdne budete postupně informováni o termínech (pokud dojde ke změně). Výuka Anglického jazyka v 1. a 2. ročnících bude nadále probíhat doma stejným způsobem.
 
Jsem deváťák!
11.5.2020

INFO

Bakaláři

Školní e-mail

Moodle

Naše florbalová akademie

Centrum dramatické výchovy

Virtuální prohlídka

Mapa webu
A
A
A

Nová soutěž - O valašský frgál

Vloženo: 8.11.2017 | Zobrazeno: 1491x
V hodinách českého jazyka se během měsíce listopadu více zaměřujeme na náš region - valašské nářečí, folklór, ústní lidovou slovesnost našeho kraje. Vyhlašujeme proto školní literární soutěž, kterou jsme nazvali O valašský frgál.

Rádi bychom, aby se děti více zajímaly o život okolo, o historii své rodiny, aby vyposlechly příběhy svých rodičů, prarodičů, známých, také mohou napsat, co samy zažily. Vše by mělo být úzce spjato s naším krajem, napsáno "po našem" - ve valašském nářečí, o které by se děti měly alespoň pokusit. I s tím mohou pomoci zkušenější rodinní příslušníci. V této době není na vyprávění v rodinách čas. Tato soutěž může být  dobrým důvodem, proč si jej najít.

Mgr. Martina Blažková