Pokud víš o spolužákovi, kterému je ve škole ubližováno, můžeš zcela anonymně sdělit jméno takové osoby prostřednictvím internetové aplikace a zabránit tak rozvíjející se šikaně na samém začátku. Po kliknutí na odkaz www.nntb.cz, tlačítko JSEM STUDENT a tlačítko VYHLEDEJ ŠKOLU zadej celý název "Základní škola Vsetín, Luh 1544, klikni na tlačítko POKRAČOVAT, vyplň požadované údaje a klikni na ODESLAT. Odpovědné osoby na škole se začnou upozorněním neprodleně zabývat.

 

Schránka důvěry na odkazu

 

SCHRÁNKA DŮVĚRY
Kotva
ZŠ Vsetín, Luh 1544
NEPŘEHLÉDNĚTE
Neváhej! Vyber si zájmový kroužek
6.9.2019

ve školním klubu!

FLORBALOVÁ AKADEMIE ZŠ Vsetín, Luh
5.9.2019

info + přihláška

Vybírejte z pestré nabídky kroužků ŠKOLNÍ DRUŽINY
3.9.2019

školní rok 2019/2020

Plán akcí školní družiny na září
2.9.2019

ZDE

Staň se členem nové FLORBALOVÉ AKADEMIE ZŠ Vsetín, Luh
6.6.2019

info

 
 
Naše florbalová akademie

 
 
Centrum dramatické výchovy

 
 
Bakaláři

 
 
Školní e-mail

 
 
Moodle

 
 
Virtuální prohlídka

 
 
Mapa webu
A
A
A

Lyžařský výcvik

Vloženo: 4.5.2017 | Autor: admin | Zobrazeno: 391x | Upraveno: 4.5.2017 | Upravil: admin
Přestože nás zimní počasí neustále zlobilo a sněhové podmínky v blízkém okolí moc příznivé nebyly, podařilo se sedmákům v předposledním únorovém týdnu absolvovat lyžařský výcvik v lyžařském areálu na Soláni.

I když se žáci dost těšili na pobytový výcvik, nebyli nakonec zklamáni ani tím, že se každý den vraceli domů. Novinkou v letošním roce byla lyžařská školička pro prvňáčky a několik druháků. S dětmi jsme vyjeli na Troják, kde byly ideální podmínky pro začínající i mírně pokročilé lyžaře. Šlo především o to, aby děti získaly správné lyžařské návyky a procvičily si techniku lyžování. Spokojenost dětí i rodičů byla poděkováním všem, kteří se podíleli na přípravě a realizaci těchto poměrně náročných akcích.
                                                                                       Mgr. Ivana Bednáriková