Pokud víš o spolužákovi, kterému je ve škole ubližováno, můžeš zcela anonymně sdělit jméno takové osoby prostřednictvím internetové aplikace a zabránit tak rozvíjející se šikaně na samém začátku. Po kliknutí na odkaz www.nntb.cz, tlačítko JSEM STUDENT a tlačítko VYHLEDEJ ŠKOLU zadej celý název "Základní škola Vsetín, Luh 1544, klikni na tlačítko POKRAČOVAT, vyplň požadované údaje a klikni na ODESLAT. Odpovědné osoby na škole se začnou upozorněním neprodleně zabývat.

 

Schránka důvěry na odkazu

 

SCHRÁNKA DŮVĚRY
Kotva
ZŠ Vsetín, Luh 1544
NEPŘEHLÉDNĚTE
Neváhej! Vyber si zájmový kroužek
6.9.2019

ve školním klubu!

FLORBALOVÁ AKADEMIE ZŠ Vsetín, Luh
5.9.2019

info + přihláška

Vybírejte z pestré nabídky kroužků ŠKOLNÍ DRUŽINY
3.9.2019

školní rok 2019/2020

Plán akcí školní družiny na září
2.9.2019

ZDE

Staň se členem nové FLORBALOVÉ AKADEMIE ZŠ Vsetín, Luh
6.6.2019

info

 
 
Naše florbalová akademie

 
 
Centrum dramatické výchovy

 
 
Bakaláři

 
 
Školní e-mail

 
 
Moodle

 
 
Virtuální prohlídka

 
 
Mapa webu
A
A
A

Praktikantky v družině

Vloženo: 27.5.2017 | Autor: admin | Zobrazeno: 458x
V letošním školním roce zajišťovala naše družina první rok pedagogickou učební průběžnou praxi žákyň 4. ročníku SŠ Kostka studijního oboru Předškolní a mimoškolní pedagogika.

Praxe probíhaly v měsících říjen 2016 až duben 2017 v I. oddělení školní družiny pod vedením vedoucí vychovatelky Dorňákové.
Praktikantky Kristýna, Adéla, Klára a Markéta projevovaly nadšení při práci s dětmi, snažily se o nápadité a tvůrčí realizace svých výstupů. Děti si praktikantky oblíbily a aktivně se zapojovaly do všech činností. Jejich přítomnost vnášela příjemnou atmosféru na celé oddělení. Přejeme studentkám úspěšné ukončení studia. Praxi v naší družině zvládly na výbornou.

Naďa Dorňáková 
ZŠ Vsetín Luh