Pokud víš o spolužákovi, kterému je ve škole ubližováno, můžeš zcela anonymně sdělit jméno takové osoby prostřednictvím internetové aplikace a zabránit tak rozvíjející se šikaně na samém začátku. Po kliknutí na odkaz www.nntb.cz, tlačítko JSEM STUDENT a tlačítko VYHLEDEJ ŠKOLU zadej celý název "Základní škola Vsetín, Luh 1544, klikni na tlačítko POKRAČOVAT, vyplň požadované údaje a klikni na ODESLAT. Odpovědné osoby na škole se začnou upozorněním neprodleně zabývat.

 

Schránka důvěry na odkazu

 

SCHRÁNKA DŮVĚRY
Kotva
ZŠ Vsetín, Luh 1544
NEPŘEHLÉDNĚTE
Neváhej! Vyber si zájmový kroužek
6.9.2019

ve školním klubu!

FLORBALOVÁ AKADEMIE ZŠ Vsetín, Luh
5.9.2019

info + přihláška

Vybírejte z pestré nabídky kroužků ŠKOLNÍ DRUŽINY
3.9.2019

školní rok 2019/2020

Plán akcí školní družiny na září
2.9.2019

ZDE

Staň se členem nové FLORBALOVÉ AKADEMIE ZŠ Vsetín, Luh
6.6.2019

info

 
 
Naše florbalová akademie

 
 
Centrum dramatické výchovy

 
 
Bakaláři

 
 
Školní e-mail

 
 
Moodle

 
 
Virtuální prohlídka

 
 
Mapa webu
A
A
A

Olympijský den v Luhu

Vloženo: 23.5.2017 | Autor: admin | Zobrazeno: 384x | Zatím neupraveno
V letošním roce proběhnou v Pekingu letní olympijské hry a právě tato sportovní událost inspirovala pedagogy ZŠ Vsetín, Luh k uspořádání podobné sportovní akce.

Vlastnímu „Olympijskému dni“ předcházela důkladná příprava. Během ní si žáci 2. stupně podle tříd zvolili zemi, kterou chtěli reprezentovat (např. Nizozemí, Jamajka, Česká republika), vlastnoručně vyrobili vlajku zvoleného státu, rozdělili do družstev a pečlivě si zvážili výběr sportovních disciplín, v nichž měli hájit svoji zemi. Vybírat bylo opravdu z čeho. Nabízel se fotbal, florbal, přetahování lanem, kolečkové brusle, hod na cíl, chůdy, lanová dráha atd. Každý se mohl přihlásit na disciplínu podle své chuti, zálib a schopností. 
Konečně 2. května ráno se na školním hřišti sešli všichni účastníci olympiády. Pan ředitel zahájil akci symbolickým zapálením olympijského ohně. Celé dopoledne měřili žáci síly v jednotlivých disciplínách a získávali body pro svou zemi. Vítězem se stala třída 7.A, která zároveň reprezentovala Českou republiku. 
Olympijský den se vydařil k velké spokojenosti mladých sportovců i učitelů. Tímto sportovní projekt není ještě u konce. V červnu čeká obdobné klání žáky 1.stupně, kteří v současné době pečlivě připravují prezentace „svých“ zemí a těší se na olympijské klání.
                                                                                                  Petra Esteřáková