Pokud víš o spolužákovi, kterému je ve škole ubližováno, můžeš zcela anonymně sdělit jméno takové osoby prostřednictvím internetové aplikace a zabránit tak rozvíjející se šikaně na samém začátku. Po kliknutí na odkaz www.nntb.cz, tlačítko JSEM STUDENT a tlačítko VYHLEDEJ ŠKOLU zadej celý název "Základní škola Vsetín, Luh 1544, klikni na tlačítko POKRAČOVAT, vyplň požadované údaje a klikni na ODESLAT. Odpovědné osoby na škole se začnou upozorněním neprodleně zabývat.

 

Schránka důvěry na odkazu

 

SCHRÁNKA DŮVĚRY
Kotva
NEPŘEHLÉDNĚTE
Jsem deváťák!
30.11.2020

Zajímají tě informace týkající se přijímacího řízení na STŘEDNÍ ŠKOLY? Už víš, kdy má tvoje SŠ dny otevřených dveří? Stále pro sebe vybíráš ideální SŠ?

klikni na odkaz

A je to tady! MEGA soutěž pro všechny žáky ZŠ Vsetín, Luh 1544
16.11.2020

Mrkni na INFO

Bakaláři

Školní e-mail

Moodle

Naše florbalová akademie

Centrum dramatické výchovy

Virtuální prohlídka

Mapa webu
A
A
A

INSPIRUJ MĚ

Vloženo: 7.11.2020 | Zobrazeno: 577x
A je to tady! MEGA soutěž pro všechny žáky ZŠ Vsetín, Luh 1544...

CÍL SOUTĚŽĚ

smile Inspirujme se navzájem smile

 

  Všichni jsme teď museli zůstat doma. Celodenní sledování obrazovky počítače a s tím spojená výuka nás všechny vyčerpává. Co ale dělat? Venku vysvitne sluníčko jen občas a doma je nuda. Pokud chceš zatočit s nudou a něco nového se naučit, zapoj se do naší soutěže INSPIRUJ MĚ.

 

  Stačí nám poslat pár ukázek toho, čím se doma v karanténě bavíš ty. Inspirace je nápad, tvořivé a kreativní nadšení, které si můžeme předávat mezi sebou a sdílet tak naše zážitky i mimo školu. Příspěvky, které do soutěže pošlete, zveřejníme s vaším souhlasem na webu školy, aby se jimi mohli inspirovat i ostatní.

 

 

smilewink  KOUKNI NA MEGA UPOUTÁVKU smilesmile

 

 

 

O CO HRAJEME? 


Porota vybere výherce úžasných deskových her. Vybrali jsme opravdové pecky, můžete hrát o super únikovku ESCAPE ROOM, tradiční Activity nebo na vás čeká zábavná pranková hra Pie face. 

 


ESCAPE ROOM: Úniková hra - instruktážní video CZ 

 

 

 

Piatnik Activity od Maxikovy-hracky.cz 

 

 

Pie to the Face Game 

 

 

 

JAK NA TO?

1. Rozmysli se, čím chceš inspirovat ostatní. Vybírat můžeš ze čtyř kategorií: 

 

 1. A) Sport
  Sem můžeš zahrnout ukázky toho, jak sportuješ nebo trénuješ. Může se jednat o jakýkoliv sport, který tě baví  hokej, fotbal, florbal, parkour, běh, kolo. Zařadit sem můžeš i víkendovou procházku s rodinou, nebo jinou aktivitu. 
   
  B) Vaření 
  Máš rád/a dobré jídlo, pomáháš doma s přípravou oběda? Umíš upéct nejlepší bábovku na světě? Nebo pečeš úplně poprvé? Poděl se s ostatními o oblíbený recept, který jsi sám/a uvařila. 
   
  C) Umění 
  Maluješ, kreslíš, lepíš, šiješ, stříháš? Ukaž ostatním, co všechno umíš. Poděl se o návody na výrobu kreativních doplňků, nebo nám pošli obrázky, na kterých zrovna pracuješ. Můžeš nám taky zazpívat ;-) 
   
  D) Zábava 
  Jsou ti předešlé kategorie málo, máš jiné zájmy? Můžeš nám o nich napsat. Pokud rád trávíš čas v dílně s auty, nebo se učíš zpracovávat dřevo a jiné materiály, inspiruj nás. Povedla se ti vypěstovat krásná rostlina, staráš se svého domácího mazlíčka? Napiš nám jak. Sem můžeš také zahrnout tipy na filmy, deskové hry, knihy, časopisy a mnoho dalšího. Co ještě tě napadá? 
 2.  
 3. 2. To, co tě baví vyfoť, natoč, nakresli a pošli na email sabina.panackova@skolaluh.cz.

 4.  
 5. K fotografiím připoj krátký popis, recept, nebo návod, který se nim vztahuje. Fotografie nahraj do přílohy emailu samostatněnevkládej je do žádného souboru wordpowerpoint atd. Pokud budeš chtít poslat krátké video, můžeš. Video sdílej pomocí odkazu po nahrání na Onedrive, který máš k dispozici v rámci svého účtu na platformě Office. K poslání videa můžeš využít také stránkhttps://www.uschovna.cz/V případě, že budeš mít problém s nahráním fotek nebo videa, ozvi se na email sabina.panacko@skoalluh.cz, nějak to vyřešíme. 
 6.  
 7. 3. Jak by měly fotografie vypadat?

 8.  
 9. Měl bys na nich být hlavně ty. Popros někoho, ať tě vyfotí na procházce, s tvým výrobkem, uvařeným jídlem atd. Nebo se nechej se natočit u sportu či jiné aktivity.  
   
  CO BUDE POROTA HODNOTIT? 
 1. Nápad 
 1. Originalitu a kreativitu 
 1. Zábavnost 
 1. Technické zpracování příspěvku 

 

4. Co se s videi a fotografiemi bude dít?

 

Aby soutěž měla smysl, a aby se mohli všichni náležitě pobavit, je třeba fotografii či video spolu s uvedením jména, příjmení a třídy uveřejnit na webu školy a na stránce youtube.com. Abychom to mohli udělat potřebujeme souhlas toho, kdo je na fotografii či videu zachycen.

Posláním soutěžního příspěvku tedy vyjadřuješ svůj souhlas, abychom takové zveřejnění tvé podoby, hlasu, jména, příjmení a třídy provedli. Pokud s takovým zveřejněním nesouhlasíš, tak příspěvek neposílej. Pokud chodíš do sedmé a vyšší třídy postačí, když příspěvek pošleš sám, pokud chodíš do nižší třídy pošli příspěvek spolu s rodiči z jejich emailu. Pokud je na videu či fotografii zachycen ještě někdo jiný než ty sám/sama, tak si předem vyžádej jejich souhlas se zveřejněním a dej nám do emailu vědět, že i tyto osoby se zveřejnění souhlasí.