Pokud víš o spolužákovi, kterému je ve škole ubližováno, můžeš zcela anonymně sdělit jméno takové osoby prostřednictvím internetové aplikace a zabránit tak rozvíjející se šikaně na samém začátku. Po kliknutí na odkaz www.nntb.cz, tlačítko JSEM STUDENT a tlačítko VYHLEDEJ ŠKOLU zadej celý název "Základní škola Vsetín, Luh 1544, klikni na tlačítko POKRAČOVAT, vyplň požadované údaje a klikni na ODESLAT. Odpovědné osoby na škole se začnou upozorněním neprodleně zabývat.

 

Schránka důvěry na odkazu

 

SCHRÁNKA DŮVĚRY
Kotva
ZŠ Vsetín, Luh 1544
NEPŘEHLÉDNĚTE
Neváhej! Vyber si zájmový kroužek
6.9.2019

ve školním klubu!

FLORBALOVÁ AKADEMIE ZŠ Vsetín, Luh
5.9.2019

info + přihláška

Vybírejte z pestré nabídky kroužků ŠKOLNÍ DRUŽINY
3.9.2019

školní rok 2019/2020

Plán akcí školní družiny na září
2.9.2019

ZDE

Staň se členem nové FLORBALOVÉ AKADEMIE ZŠ Vsetín, Luh
6.6.2019

info

 
 
Naše florbalová akademie

 
 
Centrum dramatické výchovy

 
 
Bakaláři

 
 
Školní e-mail

 
 
Moodle

 
 
Virtuální prohlídka

 
 
Mapa webu
A
A
A

Den Země

Vloženo: 6.5.2017 | Autor: admin | Zobrazeno: 437x | Zatím neupraveno
Pestrý a tvůrčí Den Země

Formou projektové výuky proběhl již tradičně Den Země v ZŠ Vsetín, Luh. Byl spojen se spoustou ekologických aktivit, které se odehrávaly v přírodě i v areálu školy.


Žáci 2. stupně se zaměřili prostřednictvím různorodých pracovních dílen na problematiku 
vody a odpadů. Zkoumali je z hlediska oborů přírodopisných, zeměpisných, historických avýtvarných. Šesťáci a sedmáci si také v praxi vyzkoušeli pozorování a určování rostlin i živočichů v chráněné oblasti Ježůvka. Pro sportovně založené děti bylo připraveno lezení na umělé stěně a speciální ekodráha.
Osmé ročníky navštívily čističku odpadních vod ve Vsetíně, kde se seznámily s mechanickým, chemickým a biologickým čištěním vody, které garantuje, že kvalita vyčištěné vody odpovídá požadavkům Evropské unie.
Exkurze do ÚV Karolinka se zúčastnili žáci 9. tříd a v rámci této akce se podívali i do podzemí vodní nádrže Stanovnice.
Děti získaly během dne spoustu nových a zajímavých informací, pod jejichž vlivem se jistě dotvořil jejich odpovědný postoj k problematice vody, odpadů a k přírodě jako celku.

                                                                                          Petra Esteřáková