Pokud víš o spolužákovi, kterému je ve škole ubližováno, můžeš zcela anonymně sdělit jméno takové osoby prostřednictvím internetové aplikace a zabránit tak rozvíjející se šikaně na samém začátku. Po kliknutí na odkaz www.nntb.cz, tlačítko JSEM STUDENT a tlačítko VYHLEDEJ ŠKOLU zadej celý název "Základní škola Vsetín, Luh 1544, klikni na tlačítko POKRAČOVAT, vyplň požadované údaje a klikni na ODESLAT. Odpovědné osoby na škole se začnou upozorněním neprodleně zabývat.

 

Schránka důvěry na odkazu

 

SCHRÁNKA DŮVĚRY
Kotva
NEPŘEHLÉDNĚTE
Vloženo nové učivo pro 1.- 4. roč. od 25.5.-29.5.2020
24.5.2020

zde

Informace pro rodiče
24.5.2020
Vážení rodiče,
od 25.5.2020 začíná pro přihlášené děti školní výuka. Objem učiva bude stejný pro všechny doma i ve škole. Pro děti, které se budou nadále vzdělávat doma, se budeme snažit zachovat videohodiny, během následujícího týdne budete postupně informováni o termínech (pokud dojde ke změně). Výuka Anglického jazyka v 1. a 2. ročnících bude nadále probíhat doma stejným způsobem.
 
Jsem deváťák!
11.5.2020

INFO

Bakaláři

Školní e-mail

Moodle

Naše florbalová akademie

Centrum dramatické výchovy

Virtuální prohlídka

Mapa webu
A
A
A

Když na rande, tak s fyzikou!

Vloženo: 24.6.2019 | Zobrazeno: 485x
Jako každý rok, tak i letos na ZŠ Luh proběhla s napětím očekávaná akce se záhadným názvem – Rande s fyzikou.

Je určená pro osmý ročník a její tradiční začátek startuje v otrokovickém Experimentáriu. Tady jsme si vyzkoušeli celou sérii pokusů, a to nejen z fyziky, ale i z přidružených vědních oborů, zejména z chemie a biologie.

Rande pokračovalo u nás ve škole na čtyřech různých stanovištích pod patronátem našich vyučujících: Bronislavy Dotiskové, Svatavy Obrové, Martiny Teplé a Jany Válkové. Vyzkoušeli jsme si výrobu píšťalek ze zavařovacích víček, regelaci ledu a spoustu dalších praktických věcí, které určitě můžeme využít i v běžném životě.

A protože se randí hlavně večer a venku, i my jsme pokračovali pod hvězdnou oblohou - na hvězdárně, pod dalekohledem a s odborníky. Viděli jsme pochopitelně Měsíc, ale také třeba i Jupiter a jeho nejznámější satelity. Po návratu akci dovršila školní stezka odvahy, zaměřená – jak jinak – opět na fyziku.

Na akci jsme si rozhodně vytvořili pozitivní, možná dokonce partnerský vztah k fyzice a doufáme, že nám tato láska vydrží až do konce života.

 

Žáci 8.A a 8.B ZŠ VSETÍN, LUH 1544