Pokud víš o spolužákovi, kterému je ve škole ubližováno, můžeš zcela anonymně sdělit jméno takové osoby prostřednictvím internetové aplikace a zabránit tak rozvíjející se šikaně na samém začátku. Po kliknutí na odkaz www.nntb.cz, tlačítko JSEM STUDENT a tlačítko VYHLEDEJ ŠKOLU zadej celý název "Základní škola Vsetín, Luh 1544, klikni na tlačítko POKRAČOVAT, vyplň požadované údaje a klikni na ODESLAT. Odpovědné osoby na škole se začnou upozorněním neprodleně zabývat.

 

Schránka důvěry na odkazu

 

SCHRÁNKA DŮVĚRY
Kotva
ZŠ Vsetín, Luh 1544
NEPŘEHLÉDNĚTE
Neváhej! Vyber si zájmový kroužek
6.9.2019

ve školním klubu!

FLORBALOVÁ AKADEMIE ZŠ Vsetín, Luh
5.9.2019

info + přihláška

Vybírejte z pestré nabídky kroužků ŠKOLNÍ DRUŽINY
3.9.2019

školní rok 2019/2020

Plán akcí školní družiny na září
2.9.2019

ZDE

Staň se členem nové FLORBALOVÉ AKADEMIE ZŠ Vsetín, Luh
6.6.2019

info

 
 
Naše florbalová akademie

 
 
Bakaláři

 
 
Školní e-mail

 
 
Moodle

 
 
Virtuální prohlídka

 
 
Mapa webu
A
A
A

Když na rande, tak s fyzikou!

Vloženo: 24.6.2019 | Zobrazeno: 223x
Jako každý rok, tak i letos na ZŠ Luh proběhla s napětím očekávaná akce se záhadným názvem – Rande s fyzikou.

Je určená pro osmý ročník a její tradiční začátek startuje v otrokovickém Experimentáriu. Tady jsme si vyzkoušeli celou sérii pokusů, a to nejen z fyziky, ale i z přidružených vědních oborů, zejména z chemie a biologie.

Rande pokračovalo u nás ve škole na čtyřech různých stanovištích pod patronátem našich vyučujících: Bronislavy Dotiskové, Svatavy Obrové, Martiny Teplé a Jany Válkové. Vyzkoušeli jsme si výrobu píšťalek ze zavařovacích víček, regelaci ledu a spoustu dalších praktických věcí, které určitě můžeme využít i v běžném životě.

A protože se randí hlavně večer a venku, i my jsme pokračovali pod hvězdnou oblohou - na hvězdárně, pod dalekohledem a s odborníky. Viděli jsme pochopitelně Měsíc, ale také třeba i Jupiter a jeho nejznámější satelity. Po návratu akci dovršila školní stezka odvahy, zaměřená – jak jinak – opět na fyziku.

Na akci jsme si rozhodně vytvořili pozitivní, možná dokonce partnerský vztah k fyzice a doufáme, že nám tato láska vydrží až do konce života.

 

Žáci 8.A a 8.B ZŠ VSETÍN, LUH 1544