Pokud víš o spolužákovi, kterému je ve škole ubližováno, můžeš zcela anonymně sdělit jméno takové osoby prostřednictvím internetové aplikace a zabránit tak rozvíjející se šikaně na samém začátku. Po kliknutí na odkaz www.nntb.cz, tlačítko JSEM STUDENT a tlačítko VYHLEDEJ ŠKOLU zadej celý název "Základní škola Vsetín, Luh 1544, klikni na tlačítko POKRAČOVAT, vyplň požadované údaje a klikni na ODESLAT. Odpovědné osoby na škole se začnou upozorněním neprodleně zabývat.

 

Schránka důvěry na odkazu

 

SCHRÁNKA DŮVĚRY
Kotva
ZŠ Vsetín, Luh 1544
NEPŘEHLÉDNĚTE
Neváhej! Vyber si zájmový kroužek
6.9.2019

ve školním klubu!

FLORBALOVÁ AKADEMIE ZŠ Vsetín, Luh
5.9.2019

info + přihláška

Vybírejte z pestré nabídky kroužků ŠKOLNÍ DRUŽINY
3.9.2019

školní rok 2019/2020

Plán akcí školní družiny na září
2.9.2019

ZDE

Staň se členem nové FLORBALOVÉ AKADEMIE ZŠ Vsetín, Luh
6.6.2019

info

 
 
Naše florbalová akademie

 
 
Bakaláři

 
 
Školní e-mail

 
 
Moodle

 
 
Virtuální prohlídka

 
 
Mapa webu
A
A
A

Vydařený školní výlet IX.A, IX.B a VIII.B

Vloženo: 6.6.2019 | Zobrazeno: 277x
Ve dnech 29. – 31. 5. 2019 jsme sbalili kufry a vydali se autobusem na výlet. Počasí nám přálo, a tak jsme mohli absolvovat vše, co jsme si naplánovali.

Hned první den jsme navštívili zámek Opočno, absolvovali jsme prohlídku a zhlédli jsme různé salónky, pokoje, apartmá Kinských, knihovnu, sbírku historických zbraní a obrazů. Další v programu byla pevnost Dobrošov, kde jsme se prošli podzemními chodbami 20 – 39 metrů pod povrchem terénu.

Druhý den jsme začali na Kuksu, kde jsme slyšeli historii místa, prohlédli si různé místnosti, lékárnu, lapidárium Braunových soch Ctností a Neřestí, bylinkovou zahradu. Dozvěděli se vše důležité o osobnosti hraběte Antonína Šporka a o původním účelu celého komplexu – hospitální činnosti milosrdných bratří. Pak jsme navštívili ZOO Dvůr Králové, kde jsme absolvovali i Safari. Den jsme zakončili procházkou v Babiččině údolí, podívali se na Staré bělidlo a došli až k Viktorčinu splavu.

Výlet jsme ukončili třetí den krásnou procházkou Adršpašskými skalami. Zvládli jsme celý velký okruh i plavbu na lodičce po hladině skalního jezírka.

Nabité tři dny jsme po cestě domů zakončili krátkou návštěvou obchodního centra Olympia v Olomouci.

Ubytováni jsme byli v kempu Brodský v chatkách, kde jsme ve volném čase hráli volejbal, fotbal i karty.

Mgr. Jana Válková a Mgr. Martina Teplá