Pokud víš o spolužákovi, kterému je ve škole ubližováno, můžeš zcela anonymně sdělit jméno takové osoby prostřednictvím internetové aplikace a zabránit tak rozvíjející se šikaně na samém začátku. Po kliknutí na odkaz www.nntb.cz, tlačítko JSEM STUDENT a tlačítko VYHLEDEJ ŠKOLU zadej celý název "Základní škola Vsetín, Luh 1544, klikni na tlačítko POKRAČOVAT, vyplň požadované údaje a klikni na ODESLAT. Odpovědné osoby na škole se začnou upozorněním neprodleně zabývat.

 

Schránka důvěry na odkazu

 

SCHRÁNKA DŮVĚRY
Kotva
NEPŘEHLÉDNĚTE
Vloženo nové učivo pro 1.- 4. roč. od 1.6.-5.6.2020
31.5.2020

ZDE

Jsem deváťák!
11.5.2020

INFO

Bakaláři

Školní e-mail

Moodle

Naše florbalová akademie

Centrum dramatické výchovy

Virtuální prohlídka

Mapa webu
A
A
A

V naší družince hostovaly praktikantky

Vloženo: 30.4.2019 | Zobrazeno: 305x
Také letos zajišťovala naše školní družina pedagogickou učební průběžnou praxi žákyň 4. ročníku SŠ Kostka studijního oboru Předškolní a mimoškolní pedagogika.

Od října do dubna docházely praktikantky Lucie, Veronika, Tereza a Karolína do III. oddělení školní družiny, kde se pod vedením vedoucí vychovatelky paní Dorňákové snažily o nápadité realizace svých výstupů.

Děti se vždy na děvčata těšily a s nadšením a zájmem spolupracovaly. Praktikantky přistupovaly k práci s dětmi zodpovědně a vnášely příjemnou atmosféru na celou výchovnou skupinu.


Přejeme studentkám úspěšné složení zkoušky dospělosti a mnoho úspěchů v profesním i osobním životě.

Naďa Dorňáková a děti  ŠD ZŠ Vsetín, Luh